Život je někdy jako jedna velká komedie. Stanou se vám v něm i věci, o kterých si nemyslíte, že by byly možné a jediné, co vám zůstává, je zasmát se nad tím, jak dokáže být život rozmanitý. A v lásce to funguje naprosto stejně.
Z toho důvodu není na škodu, mít po svém boku muže, který se s vámi bude smát na všem a ze všeho, co se vám společně v životě přihodí.
šťastný pár

Proč je „vtipálek“ výhra?

Položte si otázku, jestli je něco více než to, že se každý den ve vašem životě dokážete s chutí zasmát, a to jenom díky jednomu člověku, který je vašim osobním sluncem. Jeho humor vás zahřeje, potěší, naplní energií, sílou a štěstím, díky čemu nepoznáte pocit smutku.
Muž, který je už od přírody „veselá hromada“, se vždy postará o to, abyste se cítila dobře, spokojená a nikdy vám nechyběl pozitivní pohled na život. Dá vám pocítit, jak krásné je vnímat maličkosti kolem sebe a raději si ze všeho zlého, co vám vstoupí do cesty, udělat legraci a otočit to v to dobré.
rande u večeře

Delší a pevnější vztah

Je dokázáno, že ženy, které se ve vztahu nudí a nepokládají jejich partnera za vtipného a se smyslem pro humor, mají tendenci odhodlat se k rozchodu dříve, než to napadne jejich partnera. Bez schopnosti, jakou je rozdat úsměv, muži nejsou tolik žádaní a okouzlující.
Pokud už potkáte chlapa, se kterým se budete pořád smát, buďte si jisté, že vám hvězdy v takovém vztahu budou přát. Je docela pravděpodobné, že s ním prožijete dlouhý, harmonický a pevný vztah, který zdolá každou překážku. V životě totiž není důležité bohatství, perfektní zaměstnání, možnost cestovat nebo čas, se kterým si můžete dělat – co chcete, mnohem důležitější je dívat se na život očima člověka, kterému nespadne na tváři úsměv, protože je vším, co je opravdu vzácné a podstatné k tomu, abychom prožili šťastný život.
A jestli takový vztah máte, nedejte se o něho nikdy připravit, protože jste to s mužem, který vás rozesměje – vyhrály na plné čáře.