Páry, které celý rok pracují a vídají se jen, když jdou spát, rodiče zaneprázdnění starostí o děti, mladí zamilovaní. Ti všichni si přejí jedno – strávit spolu více času jen a pouze ve dvou. Užívat si jeden druhého, být sami na nějakém magickém místě a rozvíjet lásku.
Jedním z řešení, jak toho docílit je společná romantická dovolená pouze ve dvou. Ať už si přejete splynout s přírodou, odpočinout si ve wellness, chodit na nekonečně dlouhé procházky nebo se mazlit v romantické opuštěné chatce.
dům ve stromech
 
Camping
Jednou z nejlevnějších a nejjednodušších variant je vzít sebou stan, spací pytle, karimatky a vyrazit do kempu stanovat. Sbalit si jen potřebné věci a užívat si chvíle v přírodě. Kempy jsou po celé České republice i v jiných zemích téměř všude a nebývá problém s tím, že by na Vás nezbylo místo, jak se může stát třeba v hotelu. Stanování můžete spojit s turistikou, koupáním se, odpočíváním a mnoha jinými atrakcemi.
 
Dům na stromě
Trochu jiné ubytování je bydlení na stromě. Za posledních pár let se po Česku na několika místech objevily malebné staveníčka v korunách stromů, ve kterých se můžete s partnerem ubytovat. Jen si to představte – snídaně na dřevěném balkóně s výhledem na les, procházky po okolí, tulení se v měkoučkých peřinách a naprosté soukromí.
kempování v horách
 
Wellness pobyt
Jestliže je Vaše práce zaměřená na fyzický výkon, za zvážení stojí wellness pobyt. Tady se vyskytuje hned několik možností, jak toho dosáhnout. Můžete se ubytovat v normální hotelu, který á v ceně wellness procedury. Problém může nastat, když s v sauně budete mačkat s dalšími pěti cizími lidmi a ve vířivce s dalšími třemi. Pokud s tím máte problém, můžete si zařídit ubytování se soukromým wellness, které nabírá úplně jiný prožitek.