Křesla a gauč nemusí být vždy tím nejlepším vybavením do obývacího pokoje. Někdy je lepší dát před klasikou přednost něčemu modernějšímu, často levnějšímu.

Cenově dostupné pohodlí

Obývací pokoj sice není první, který návštěvy uvidí, ale právě zde se vaši návštěvníci budou zdržovat nejvíce. Nejedná se tak o místnost, která by měla poskytovat pouze pohodlí, ale musí do jisté míry i reprezentovat. Z toho důvodu se lidé, co se týče výbavy obýváku doslova předhánějí. Hlavně křesla musí být co nejlepší a nejpohodlnější. Nestačí jen hezký design. A kvalitu v tomto segmentu stojí, často opravdu hodně. Chcete-li vážně něco, co bude stát za to, budete muset do peněženky sáhnout proklatě hluboko. Některé sety totiž mohou stát i desítky, v extrémních případech i stovky tisíc korun.

Plážové posezení

Pokud nemáte na rozhazování či jen nechcete sypat peníze z kapsy zbytečně možná dáte přednost něčemu trochu jinému, daleko modernějšímu. Tím něčím jsou sedací vaky https://www.beanbag.cz, které se mohou pyšnit mnoha výtečnými vlastnostmi. Jednou z nich je i více než přijatelná cena, která jen málokdy překročí hodnotu dvou tisíc korun za jeden kus.

Skvělá ergonomie

Není to však cena, kterou by se měly vaky pyšnit nejvíce, nýbrž výtečná ergonomie. Ta je na opravdu výborné úrovni a díky ní vás nebudou během používání bolet záda. Je sice pravdou, že si budete muset asi nějakou tu chvilku zvykat, ale jakmile se aklimatizujete na jiný styl, uvidíte, že si na klasického ušáka ani nevzpomenete. Vzhledem k tomu, že na výběr je skutečně pestrá paleta pytlů, které se odlišují jak velikostí, tak i barvou či použitými vzory, neměl by pro vás být vážnější problém vybrat si modely, které vám budou připadat nejlepší.

Pytle

Výborné i na ven

Vlastníci verandy či zahrady jistě ocení, že vaky se dají použít také venku. Samozřejmě, nemůžete vzít verze, které jsou určené do interiérů, ale speciální exteriérové modely se nemusíte bát použít ani na trávě. Nejenže je jen tak nepoškodíte, ale zároveň se do nich nedostane ani voda. Jsou totiž opatřeny vodotěsnou vrstvou, kterou kapalina nepronikne.