Nastává doba, kdy je nejvyšší čas odzimovat váš zahradní bazén a připravit ho k funkci na jeho další sezónu. Abyste se postarali o to, aby byla úspěšná, musíte si pořídit ideální chemii, která vám přinese v letním období vodu – odpovídající bezchybnému stavu a vynikající kvalitě.

chlor

  • Protože nezáleží na tom, jak luxusní bazén doma máte, ale jak čistou vodu si v něm dokážete udržet.

Klasika, která vždy přináší výsledky

První, co každého napadne použít na úpravu vody, je chlor do bazénu. Jeho účinnost a vysoká spolehlivost je už léta ověřená a ten, kdo ho už vyzkoušel, to může jen potvrdit. Tekutý chlor je přímo ideální volbou, po které byste měli sáhnout v případě, že i vy bojujete se zakalením vody ve vaší nádrži.

  • Nejčastěji se s ním můžete setkat na veřejných koupalištích, kde si můžete všimnout, že i přes velikost bazénu a množství lidí v něm, je vodavždy průzračná.

Zazelenání vody je nepříjemným problémem, který je potřeba řešit okamžitě. Díky tomuto přípravku se mu však můžete zcela vyhnout, protože neobsahuje žádné těžké kovy neboželezité ionty, které by vaši vodu nehezky zabarvily. Naopak – jednou provždy budete mít čirou a kvalitní vodu, po které toužíte!

Pohodlná aplikace, která vám práci zjednoduší

Místo toho, abyste se trápili s dávkováním různých tablet, které by vám plavaly na hladině (v nádrži na nich určené), se spolehněte na to, že tekutý přípravek snadno a bez zdlouhavé práce aplikujete přímo do vaší vody a necháte působit.

  • O jeho účinku se brzy přesvědčíte, protože vaše dno, stěny a celá bazénová plachta, budou ve stavu, jaký jste si představovali.

textura
Tím pádem můžete sezónu koupání zahájit společně s vaší rodinou, přáteli, kolegy nebo všemi známými, protože se jim budete moci pochlubit něčím, co opravdu funguje apřinese radost všem, kteří si ve vašem bazénu zaplavou a budou si užívat chvíle pohody a příjemného osvěžení.