Francie vás určitě nezklame, zvlášť pokud se vydáte do jejího srdce, do Paříže. Jedná se o velmi oblíbenou destinaci, kde se snoubí možnosti nahlédnout do bohaté historie, navštívit světová muzea a galerie, užít si pohled z nádherné Eiffelovy věže a neopomenutelný je samozřejmě i Notre Dame! Jedno z nejkrásnějších měst Evropy na vás čeká, abyste si prošli krásné uličky, a třeba zažili i nějaký románek nebo požádali svou milovanou o ruku? Neváhejte ani vteřinku.

neopakovatelné zážitky

U nás si můžete vybrat levné letenky do Paříže Levneletenky.cz, protože proč utrácet zbytečně moc za dopravu, když tyto peníze můžete použít přímo v cílové destinaci a zajít si třeba na lahodné degustační menu. Pokud poletíte přímo od nás, z České republiky, budete přistávat pravděpodobně na letišti Charles de Gaulle, což je důležitá informace, abyste si buď zařídili odvoz do hotelu, nebo měli připravené spoje, kterými budete z letiště pokračovat dál. Jedná se o druhé největší letiště v Evropě, a je přímo propojen s vlaky TGV, díky kterým můžete cestovat do dalších oblastí Francie. Na tak velkém letišti najdete také obchody, restaurace a nechybí samozřejmě ani směnárny, takže i kdybyste zde potřebovali nějakou dobu počkat, můžete se pohodlně občerstvit či si něco koupit.

A co můžete v Paříži prožít, kromě prohlížení historických míst či pohledu ze špičky věže? Určitě se Vám zalíbí možnost Disneylandu, do kterého se můžete dostat přímo z letiště, a to autobusem, který staví u terminálu 1 i 2. Pokud by ovšem toto nebyl váš šálek kávy, určitě byste mohli vyzkoušet některý z koncertů či představení, a to v Sainte-Chapelle. Neodolatelný je ovšem také pohled na noční Seinu a nasvícenou Paříž, v takovém okamžiku se snad každý zamiluje do romantického okamžiku, který je nezapomenutelný.

romantická Paříž

Užijte si Paříž po svém, s přáteli, s rodinou či s partnerem a budete mít zážitky na celý život.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup