Zakládáte si na vašem úsměvu a navštěvujete pravidelně stomatologa a dentálního hygienistu? Nebo tuto péči zanedbáváte? Chcete mít o důvod víc k tomu, abyste se mohli usmívat? Někdy nestačí k úsměvu jen dobrá nálada, někdy je třeba tomu trochu napomoci. Třeba návštěvou specialisty, který se vám podívá na zoubek a provede vám odstranění zubního kamene.

zuby

Právě na první pohled zdánlivě neškodný zubní kámen dokáže taky pěkně zavařit.
Co může do boudoucna způsobovat nadbytečný zubní kámen
S tímto zdánlivě, pro vás možná jen malicherným kosmetickým problémem, si ovšem není radno zahrávat. Můžete si totiž zadělat na větší problémy s chrupem do budoucna. Jsou to zkrátka bakterie, které nemají na chrupu co dělat a jen tam dělají neplechu. A co vám hrozí v případě neodstranění? Může to vést až k paradentóze, v tomto případě jde o jeden z hlavních rizikových faktorů. Proto nepodceňujte prevenci a alespoň 1x za rok navštivte dentální hygienu.

Svěřte se do naší profesionální péče a po pár chvilkách strávených v naší ordinaci budete odcházet s úsměvem na rtech a tentokrát k tomu budete mít opravdu pádný důvod, a sice zářivý a profesionálně vyčištěný chrup.

V naší ordinaci na vás čeká profesionální přístup dentálního hygienisty, který vám dokonale vyčistí chrup a zbaví ho všech možných nežádoucích bakterií, pigmentů a plaku. Váš chrup pak po takové profesionální proceduře bude zářit čistotou a bělostí. Za svůj úsměv už se nebudete muset stydět. Svěřte se do rukou našich specialistů, kteří si vezmou váš chrup do parády a během několika málo okamžiků a přemění na čistý a zářivý úsměv. A nemusíte se bát případné bolesti, jde totiž o naprosto bezbolestnou metodu.

úsměv

Myslete na vaše zdraví, a kromě pravidelných stomatologických prohlídek absolvujte také pravidelné návštěvy na dentální hygieně. Protože zdraví máme jenom jedno.