Každý kdo nežije mimo realitu postřehl, že poslední roky se nesou na vlně zdražování. Citelně zdražily základní životní potřeby a tudíž i bydlení. A aby toho nebylo málo, zdražil stavební materiál, stavební pozemky i hypotéky. Kdo dnes nemá extrémně vysoké příjmy, je odkázaný na hypotéku, kterou ale získat nemusí. A tak si dnes mladí lidé dvakrát rozmyslí než začnou stavět.

bungalov dům

Stavět svépomocí?
Mnoho lidí je přesvědčených že ušetří, pokud se do stavby domu vrhnou po hlavě. Jenže pokud nemáte zkušenost a ani nejste vyučení v oboru, dá vám stavba domu pořádně zabrat. Navíc nemáte jistotu že práce provedete správně, a riskujete, že si do budoucna zaděláte na pořádný problém v podobě prasklin a podobně. A na to přijdete až po letech. Proto je lepší si nechat postavit dům firmou.

My vám můžeme postavit rodinný dům na klíč podle typového projektu, který s vám bude nejvíce líbit. Naše domy stavíme jako dřevostavby i jako zděné domy. Jsou vybaveny moderními technologiemi, které vám pomohou šetřit náklady za bydlení. Těšit se můžete nejen na tepelné čerpadlo, ale i na solární panely. Vyberte si z naší široké nabídky domů, které jsme pro vás připravili. Náš nejlevnější dům stojí 3 miliony, což je dnes nízká cena, za kterou jinde dům těžko seženete.

moderní dům

Jaké domy u nás najdete?
Zabýváme se projekční činností rodinných domů, z nichž nejoblíbenější jsou mezi našimi klienty přízemní bungalovy. Ty najdete v drtivé většině českých vesnic a měst, protože je to praktický dům, který i dobře vypadá. Vyberte si dům který vás nejvíce osloví podle půdorysu nebo podle fotografie, které vám umožnili pořídit naši klienti, kteří už v dokončených domech bydlí. Díky fotografiím si můžete dům snáz vybrat, protože uvidíte jak dům vypadá v realitě, což vám může pomoct s rozhodováním. I vy můžete letos bydlet ve svém.