Dodáváme obalové, fixační, výplňové a ekologické obalové materiály.

Jestliže jste firma nebo soukromník, který potřebuje častěji využívat služeb České pošty nebo jiných poštovních pěšáků a záleží vám na tolik proklamované ekologii, jistě uvítáte možnost používání ekologických ekologické obaly Balteto.cz obalů a prostředků. Kterými můžete dle libosti vyplnit prázdná místa v balíku tak, aby například keramická soška nebo objednané a vámi dodávané výrobky se během poštovní dopravy, kde s balíčky je zacházeno někdy neuctivě, nerozbily a nedošly jiné poškozující úhoně. Stejně tak si může kdokoliv objednat ekologické výplňové polštářky o rozměrech dvacet na dvanáct centimetrů v bio kvalitě, což znamená, že jsou plně rozložitelné a nezůstávají jako jiné plastové odpady v přírodě, kde by ji znečišťovaly. Jsou to nafouknuté fixační polštářky, které jsou lehce se přizpůsobí volnému prostoru v balíčku. Pokud se vám zalíbí, obdržíte je již vyrobené, zabalené a připravené přímo k použití.

krabice stěhování

Jedna krabice obsahuje pět set třicet kusů. Krabice, ve které je zasíláme, má rozměr osmdesát x šedesát x šedesát centimetrů. Pokud jste zastánci „zelené přírody“, pak vás jistě zaujme informace, že výplňové fixační polštářky jsou vyrobeny z plně rozložitého materiálu, který je vyroben ze zbylých schránek mořských škeblí. A jakou jinou barvu mohou polštářky mít, než lehce z e l e n o u !

Chápeme a rozumíme tomu, že naši zelenou planetu je nutno chránit!

Proto jsme se rozhodli, že naše společnost půjde „zelenou cestou“, tou, kterou by se měly ubírat všechny firmy, které mají tu možnost anebo by si ji měly vytvořit. Záchrana naší zelené planety by měla ležet na srdci nás všech. Když nám sdělovací prostředky přenášejí pohledy na přeplněné skládky plastu, mrtvé ryby v oceánech, ptáky, kteří se udusili všudypřítomným a ve vzduchu poletujícím lehkým mikrotenem, máme za to, že je přímo povinnost všech začít u sebe.

doba plastová

Proto nabízíme obalovou techniku, která je v přírodě i plně rozložitelná a nezpůsobuje tak ohromné škody a nezůstává na skládkách, ani v lesích jako memento pro naše příští generace.