Mít záznam v registru dlužníků, to je nepříjemná věc. A je to nepříjemné o to více, pokud si zrovna nutně potřebujete půjčit peníze. Však to všichni známe, člověk si nevybere, co se mu přihodí. Třeba se vám zrovna neopravitelně porouchalo auto, váš syn či dcera potřebují peníze na studium anebo vám už v koupelně padají kachličky a nezbývá než ji rekonstruovat. Existuje mnoho důvodů, proč lidé akutně potřebují půjčku.

anglické peníze

Se záznamem vám půjčku v bance nedají

Jenže se záznamem v registru můžete navštívit jakoukoli banku chcete a stejně vám v ní nepůjčí ani korunu. Ovšem bude to ještě horší. Nejdříve se při takové žádosti pěkně zapotíte, neboť si vás bankovní úředníci prověří od hlavy až k patě, budete muset odpovědět na řadu nepříjemných otázek a doložit spoustu skutečností a výsledek bude ten, že se s vámi rozloučí. A taková ztráta času a kupa zbytečných nepříjemných otázek nikoho dvakrát nepotěší.

Každá nepříjemná situace má řešení

Proto je mnohem lepší obrátit se rovnou na soukromou nebankovní společnost, kde se vám něco podobného rozhodně nestane. Možná jste již od někoho z vašich známých slyšeli o tom, že v nebankovní společnosti si svých klientů skutečně váží. A je tomu opravdu tak. Nikdo vás zde neodmítne ani v případě záznamu v registru. Právě pro takové životní situace jsou zde pro všechny klienty připraveny nebankovní hypotéky bez registru, které vám pomohou.

koupená chata

Šetřete svým drahocenným časem

Ovšem tím výčet zásadních rozdílů mezi bankou a nebankovní společností zdaleka nekončí. Velkým rozdílem je také vstřícné jednání s klienty v nebankovní společnosti. A jistě všechny potěší i to, že v případě nebankovní společnosti nemusí nikam chodit a nikoho prosit. Téměř všechno je možné vyřídit elektronicky anebo po telefonu, což všem zaneprázdněným lidem přijde vhod, protože ušetří svůj čas na jiné důležité věci.