Měníte jídelníček na zdravější a rozhodli jste se, že budete pít přírodní šťávy z ovoce a zeleniny? Čerstvé džusy jsou opravdu cennější než ty, které kupujeme v obchodech. Džusy, které se objevují na pultech, obsahují velké množství cukru a přidané látky, které zvyšují vůni a chuť. Pro všechny milovníky zdravých a čerstvých šťáv, je dobrou volbou zakoupení domácího odšťavňovače. Na trhu je těchto přístrojů nepřeberné množství. Můžete si vybrat pode designu, výkonu, rychlosti nebo třeba velikosti vstupního otvoru.

mrkev

Budete vědět, co ve šťávě je

S odšťavňovačem, si čerstvé šťávy, připravíte velice snadno a sami. Díky vlastní přípravě budete vědět, co šťáva obsahuje. Za odměnu budete pít výbornou a čerstvou šťávu, plnou vitamínů, minerálů a dalších zdravých látek.

džus

Výkonný pomocník – odšťavňovač Manta JUC

Odšťavňovač Manta JUC je kompaktní zařízení s vysoce účinným 400 kW motorem. Moderní design zaručuje úsporu místa. Díky tomuto odšťavňovači, si snadno vyrobíte nápoje z různých druhů ovoce a zeleniny.
Přístroj je vybaven dvěma bezpečnostními zámky, a proto jsou všechny jeho části, pevně a bezpečně spojené. Průhledný kryt umožňuje kontrolovat obsah. Speciální konstrukce vstupního otvoru a jeho veliký rozměr, zaručuje snadné vkládání ovoce. Velký vstupní otvor zaručuje odšťavňování velkých kusů ovoce a to bez nutnosti rozkrajování. Tím samozřejmě ušetříte mnoho času.

Přepínačem na těle přístroje můžete zvolit vhodnou rychlost. Nízká rychlost je vhodná pro měkké ovoce, jako je vodní meloun nebo hrozny. Vyšší rychlost využijete na tužší ovoce, jako jsou jablka, mrkev atd. Jednou z dalších výhod přístroje Manta JUC je právě nízká rychlost, která je k ovoci velmi šetrná a díky tomu nedochází ke zbytečnému zahřívání a ke ztrátě vitamínů. Při přípravě šťávy mějte vždy na paměti, že není vhodné ji skladovat, protože časem se obsah vitamínů ztrácí.

ovoce

Přístroj je vybaven velmi jemným filtrem z nerezové oceli. Výsledná šťáva proudí skrz otvory do jiné nádoby. Šťáva je průzračně čistá a má velmi lahodnou chuť.
Další výhodou je vestavěný zásobník na šťávu, který má kapacitu 550 ml. Ten využijete, když budete připravovat větší množství šťávy. Nádoba je umístěna uvnitř těla a zabraňuje rozstřikování šťávy kolem přístroje. Také velká kapacita odpadní nádoby o 1,5 litru, umožňuje praktický provoz bez přerušení. Protiskluzová základna tlumí otřesy přístroje. Všechny části přístroje Manta JUC jsou odnímatelné, lze je jednoduše rozložit a mýt v myčce. Přístroj jde i jednoduše a rychle složit.