Psal se rok 1998, když společnost Pfizer vynalezla viagru. Ovšem získala tak velkou pozornost, protože v podstatě nenápadná, malá a modrá pilulka se stala naprostým fenoménem a zázrakem. V roce 2012 lidé zaplatili za kouzelnou modrou pilulku více jak 2 000 korun, ale postupně se modrý zázrak zlevňoval a stal se tak pro zájemce o kvalitní a dlouhý sex mnohem a mnohem dostupnější. Nutno dodat, že tento lék si dotyčný pacient, tedy muž, který má problém s erekcí, hradí sám. Zdravotní pojišťovna modrý lék nehradí ani z části. Nyní jedna pilulka viagry stojí přibližně 400 korun. Dalším problémem je, že viagru můžete dostat jen na recept od lékaře, ale existuje i viagra bez receptu.

erect max

Lékař předepisuje muži viagru pouze tedy, pokud muž má delší dobu problémy zrovna s erekcí a podobně. Viagru můžete získat bez předpisu pouze jen ve Velké Británii. V naší zemi a jinde nikoli. Nicméně můžete získat náhražky viagry, a to formou různých preparátu a medikamentů. Ty dané preparáty a medikamenty jsou neméně účinné, jsou i mnohem levnější, tedy jsou cenově mnohem víc dostupnější. Další výhodou ale je, že abyste si je mohli koupit, vůbec nepotřebujete to, aby vám je (respektive vašemu muži, pokud to holky čtete) musel lékař napsat recept, což je tedy mnohem výhodnější. Dané medikamenty, které bez problému umí nahradit skvěle a kvalitně viagru, obsahují různé látky jako například látku Sildenafil.

prostat max

Tyto léky či doplňky stravy se dají pořídit na internetu v pohodě a v teple domova anebo si můžete pro ně skočit do lékárny. Firma erectmax nabízí například dvoje pilulky. Jedny se jmenují erectmax a druhé prostat max. Jedno balení erectmax obsahuje 60 kapslí a dá se pořídit za necelých 500 korun. Toužíte mít v sobě touhu a dosáhnout skvělé erekce? Ovšem pokud si balení pořídíte více, firma erect max vám dané veganské kapsle touhy prodá za výhodnější cenu. Firma ještě nabízí balení prostat max. Jedno balení obsahuje rovněž 60 kapslí a stojí 499 korun. A opět se zde nabízí množstevní sleva. Tyto kapsle jsou dobré pro prostatu a močovou soustavu. A zlepšují erekci. Oboje druhy kapslí jsou skvělé, účinné, bezpečné a založené na bylinkové bázi. Takže žádná chemie!