Nápad na nové bydlení jistě nevznikl jen tak náhodou. Je to kombinace mnohých myšlenek, nad kterými celé dny přemýšlíme. Tisíce myšlenek nám létají hlavou a my z nich musíme vyčíst, co vlastně chceme, co si přejeme, ale také skombinovat mnohé okolnosti. Vzít v potaz finanční stránku věci, také praktickou a to všechno nám hlava neustále šrotuje, dokud nedostaneme pořádný nápad, jak to zrealizovat tak, aby byly vyslyšeny jak naše požadavky, tak i naše potřeby a veškeré ostatní okolnosti.

louka příroda

Mobilní domy se za poslední roky zviditelnily. Nevýhodou je to, že jsou moc malé, ale pokud si člověk zvykne, tak nemá co ztratit, naopak získá vlastní bydlení a to za velice rozumnou cenu. Právě pořizovací cena mnohdy převažuje nad veškerými negativy. Navíc jsou objekty velice slušně vybavené. Některé jsou nové a stojí ve skladových zásobách, takže si je stačí vybrat a už si je můžete nechat převézt na vlastní pozemek, kde objekt ustavíte a můžete bydlet. Ptáte se, jestli to jde opravdu tak snadno? Samozřejmě, že se můžete potkat s různými komplikacemi, ale jinak ano, jde to i takto snadno. Mnohé objekty jsou totiž vybavené, takže v nich najdete jak sedací soupravu, tak vybavenou kuchyni spotřebiči, hotovou koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem, záchodem, skříně a postele a mnoho dalšího.

Přesně tomu odpovídá i dřevěný mobilní dům Lavarohouse.

klády dřeva, srdíčko

Pokud milujete dřevo a toužíte čistě po dřevostavbě, ale nemáte na ni dostatek financí, pak vhodnou alternativou v bydlení mohou být právě tyto produkty. Celý dřevěný mobilní dům je zahalen do krásného a přírodními materiálu jak zvenku, tak i zevnitř. Interiér je obohacen o přírodní prvky, které se ladně snoubí s ostatními barvami i materiály. Skvěle je doplníte o světlejší nebo klidně i o tmavší tóny různých odstínů barev.

Dřevo je hřejivý materiál a proto v interiéru působí vznešeně a moc hezky. Je vkusné, originální a také velice elegantní. Dodává našemu domovu útulnou a příjemnou atmosféru. Naopak fasáda ze dřeva je vzhledná a praktická.