Když jsem byla malá, tak jsme měli doma velkou zahradu. To jsem ještě bydlela s rodiči na vesnici, kde jsem taky vyrůstala. Vyrůstala jsem tam do svých deseti let, takže si taky pamatuji opravdu mnoho zážitků, který jsem u nás na vesnici na zahradě měla. Byla to opravdu ohromná zahrada, kterou si stěží jenom představíte. Pěstovali jsme tam zeleninu, a hlavně můj oblíbený hrášek, na který jsem se vždycky celý rok těšila. Taky si pamatuji, jak je z toho velmi často bolelo břicho. A potom jako také každé malé dítě jsem toužila mít kolo a vlastní bazén. Kola jsem se dočkala, když mi bylo asi pět nebo šest let. Kola jsem si velmi vážila. A takové kolo mi vydrželo čtyři roky, protože moji rodiče mi nemohli koupit nové kolo tak často, jak by chtěli. A mě to ale nevadilo, protože jsem byla ráda, že nějaké kolo vůbec mám a že můžu jezdit s kamarádkami na kole na hřiště.

Vodu mám moc ráda.

A potom, když jsem povyrostla, tak jsem v létě chtěla mít doma na zahradě bazén. To je logické, že bazén chce každé malé dítě. Rodiče mi tedy pořídili takový malý plastový bazén. Mě upřímně bylo absolutně jedno, jaký to je bazén. Nevadilo mi, že bazén je plastový, šlo by hlavně o to, abych se měla kde s kamarádkami vykoupat.

Jsem vodní živel.

Když jsem se ale potom kamarádek ptala, jaký bazén mají ony, tak mi řekly, že na zahradě mají taky plastový bazén. A jedna kamarádka dokonce neměla vůbec žádný bazén. Taky si pamatuji na ty nafukovací bazény, které nám ale vždycky doškrábaly kočky anebo prokousl pes. Takže si myslím, že na vesnici, kde jsou zvířata se hodí samozřejmě plastové bazény. A když jste byly malé děti, taky jste měli na zahradě bazén? nebo jste neměli vůbec žádný. Tady taky záleží hlavně na tom, jakou máte zahradu a jestli bazén vůbec využijete. A pokud váháte, jaký typ bazénu si pořídit, tak doporučuji plastový bazén.