Nejsem žádný úchyl, ale hlásit se to musí. Ehm… Vlastně Vám musím hlásit něco, co se mi stalo minulý týden v obchodě s potravinami. Milujete PORNO A SEX? Tak to jste zde správně. Ani zde nemůžu napsat v kterém supermarketu jsem byl, ale byl červený a rád tam nakupuji. Jsem dva roky rozvedený, padesátník, docela udržovaný, své potomky jsme s bývalou manželkou dobře vychovali, a tak nějak šli od sebe. Svým dvěma synům jsem koupil garsonky. Aby měli kde složit hlavu a já měl čisté svědomí, že jsem jim do budoucna pomohl. Manželka si našla hned nějakého staršího pohodového chlápka, prý to nebylo na sex, ale že spolu budou hodně cestovat, a to jí na stará kolena vyhovuje. Já byl spíš na to, si jet odpočinout na chatu a tu mám u vodní nádrže Slapy. Bydlím v Praze Modřanech, kousek od čtvrti Na Beránku v pátém patře panelového domu, takže nějaký ten výhled do okolí mám.

Ve svých padesáti letech už mám takový stereotypní život. Ráno se vydám na sedmou do práce, miluji jízdu autem po Praze, ano jsou zde zácpy, ale znám nějaké zkratky, takže jsem ve své práci za patnáct minut. Někdy jedu autobusem MHD, který mám od domu cirka 7 minut chůze. Jinak se jmenuji Jindřich a mám svátek patnáctého července. Mé jméno původně pochází z německého jména Heinrich, mělo by to znamenat „vládce domu“ nebo tak nějak. Doma mi maminka a tatínek říkali Hynku. Ale to už je dávno a své rodiče jsem brzo pochoval. Život děsně rychle utíká. Na své rodiče moc rád vzpomínám, protože mi dali do života pár dobrých a cenných rad, které jsem v životě uplatnil.

Rád bych Vás všechny pozval k nám do Prahy, samozřejmě nejlepší je sem jet o víkendu, kdy je normální provoz a klidná doprava. V neděli se dá/dalo zaparkovat zdarma v centru města na vyhrazených místech, takže ke Karlovu mostu to budete mít kousek. Můžete sem přijet samozřejmě autobusem či vlakem a užít si dechberoucí výhledy na panorama Prahy, projít se na Kampě, zapadnout do nějaké starší hospůdky a nasát atmosféru dávných dob. V létě se můžete vykoupat v nějakém novém aquaparku anebo si jen tak zaplavat v bazénu v Podolí, který je levnější variantou. Návštěva pražského Zoo je celodenní záležitost. Na podzim se můžete nechat orosit v botanické zahradě ve skleníku Fata Morgana. Navštívit desítky menších i větších muzeí, které jsou rozeseté po celé Praze. V zimě si zajet do nějakého pražského obchodního centra, jen tak posedět na kávu, sednout si do restaurace a pozorovat ruch kolem procházejících lidí.

nahá žena

Jako mám spoustu nápadů a typů kam Vás pozvat na výlet, ale to je o dalším článku na hodiny čtení. Jen jmenuji několik zajímavých míst, kam byste se mohli zajet podívat, pokud jste mimopražští a moc to tu neznáte. „Muzeum lega, čokolády, letecké v Kbelích, muzeum šlapacích autíček, muzeum Karla Zemana. Království železnic na Smíchově, Toulcův dvůr. Mořský svět a akvárium, zrcadlové bludiště na Petříně. Papilonia – motýlí dům. DinoPark Harfa a zábava na střeše. Vyhlídkové terasy na letišti Václava Havla v Terminálech 1 a 2. Rozhledna Doubravka XIV na Černém Mostě. Botanická zahrada v Troji. Sportovní areál Gutovka, bobovou dráhu na Proseku. Strašidelný dům Prague Fear House. Svět medúz. Surf Arena, Hurricane Factory. Bruslírnu v Letňanech. Petřínskou rozhlednu či desítky pražských divadel. Stovky barů, kavárniček, hospůdek a diskoték. Pro starší osmnácti let, bych doporučil Sex Machines Museum – muzeum sexu. Nádherný park a zámek v Průhonicích. Zastavte se na Staroměstském náměstí, kde uvidíte Pražský Staroměstský orloj, to jsou středověké astronomické hodiny umístěné na jižní straně věže Staroměstské radnice nebo navštivte Kostel sv. Mikuláše, pokud se vydáte směrem na Pražský hrad, kde se jistě zastavíte ve Zlaté uličce. Za zmínku stojí Židovské město a Vyšehrad. A těch kouzelných zahrad, kterých v Praze najdete nespočetně Vás mile překvapí. Valdštejnská zahrada, Vojanovy sady, Královské zahrady. A dalších tisíce zajímavých míst, kde jsem ještě nikdy nebyl. Praha je velká, krásná a v noci tajemná.

Jak už jsem na začátku psal, můj příběh začal v jednom obchodě s potravinami. Zrovna jsem nabíral igelitovými rukavicemi rohlíky a sladké pečivo, koukal jsem o kolik zlevnili některé produkty. Před sebou jsem táhl poloprázdný vozík s nákupem a koukal, co bych si do něj ještě přidal. Zaujaly mě ve slevové akci rýžové těstoviny, protože ty můžu na všechny způsoby. Já moc ty pšeničné těstoviny nemusím, člověk se po nich kroutí a nadýmá a za to mě ta levná sranda nestojí. Hned jsem si tam vzal tři balíčky, to se hodí. Přidal jsem bezlaktózové 3,5% fialová mléka, těch jsem vzal rovnou celý balík, sice jsou sladké a někomu nechutnají, ale já je prostě miluji. Koukal jsem i po nějakém bezinkovém čaji, který byl vystavený kousek od vstupu do prodejny a najednou tam vstoupili dvě usmívající a chichotající holky v krátkých leginách a crop top tričkách. Jedna v bílém špagetovém tílku, ta druhá v růžovém s velkým výstřihem. Trochu jsem zpozorněl.

Musím říct, že se mi líbí, jak tahle dnešní mládež chodí stylově oblékaná, hned se mi rozbuší srdce a zvýší tlak. Holky si začaly vybírat sladké americké donuty, ta první drobná holka si vybrala čokoládový a nějaký bílý a ta druhá s růžovou polevou, a ještě nějaký zajímavě barevný druh. Koukal jsem na ně, no myslím s otevřenou pusou, protože mě docela vykolejily s těma jejími ňadérky, která jim lezly z podprsenek a lehkého průsvitného tílka. No nic, zavzpomínal jsem, jak jsem kdysi klátil desítku mladých studentek, když jsem ještě studoval na střední škole s výpočetní technikou.

nahý muž

Obě ty teenky se na mě začaly smát, pak kolem mě s úsměvem prošly a omámily mě jejich mladým parfém, který měly nastříkaný na tílkách. Zakroutily přede mnou naschvál zadkem, samozřejmě jsem se jim koukl na prdelky a věnoval se dále nakupování. Prošel jsem kolem drogerie, dal do koše toaleťáky třívrstvé, ty dvouvrstvé nikdy neberu, ty se trhají a jsou na ho.no. V zelenině nabral čerstvá rajčátka, zrovna měli z Maďarska, bože ty byly dobré. Úplně nesnáším ty oranžové skleníkové, co jsou zasazené do vatičky a kape jim tam voda s živinami, ty ze Španělska či z Afriky co sice vydrží týden na stole, ale nejsou vůbec dobré a jsou bez chutě. Pokud nejsou rajčata a zelenina pěstované v hlíně, stojí to za…. U sýrů jsem se chvilku zastavil, nabral pořádnou zásobu, vedle vzal Schwarzwaldskou sušenou šunku, pak v regálu nějaké jablečné a pomerančové džusy, a v akci skořicové a kávové oplatky. Těch jsem si vzal ke cappucinu více. A taky dvě flašky rumu a CocaColu, to jsem měl na chatu, kdyby přišla nezvaná návštěva, abych jí mohl pohostit dobrým pitím. Já pivo nepiji, po tom mám křečovité průjmy.

Když už jsem procházel kolem mrazáků a koukal ještě na ruskou smetanovou zmrzlinu, ucítil jsem ten sladký závan parfému, který mě omámil před několika minutami u vchodu. Zrovna kolem procházely ty útlé teenagerky a znovu se smály. Také jsem se na ně pousmál a šel pomalu k pokladě. Koukal jsem chvilku na pokladní, chvilku na stojícího hlídače, který měl starost s očima, které sjížděly na dlouhé dívčí nohy a pomalu jsem skládal zboží na pojízdný pás. Holky se mi podívaly na potraviny, které jsem rovnal na pult a začaly se znovu smát, když viděly dvě flašky s rumem a CocaColou. A souhlasně dodaly „Hmm rum a Cola, to milujeme“. Znovu se zachichotaly a postupovaly k prodavačce. Ta místo toho, aby koukala na ty holky, koukala upřeně na mě, jako bych byl nějaký obšourník mladých dívek. No nic, za chvilku jsem si narovnal věci do dvou papírových tašek, zaplatil debetní kartou a šinul si to k mé stříbrné Alfě Romeo.

Otevřel jsem kufr a začal tam dávat ty dvě naplněné tašky. A už, už jsem chtěl zavřít kufr a z ničeho nic za mnou stály ty dvě štíhlé kopretinky. A smály se od ucha k uchu. Ta jedna o pět centimetrů vyšší s pihami ve tvářích mi povídá. „Dobrý den, nechtěl byste nás někdy pozvat na tu Coca Colu s rumem“? Ta menší se přidala, že prý začíná krásné počasí a s ledem by to pití bylo ještě lepší. Já konsternován, no spíš mile překvapen, jsem odpověděl. „Holky já asi pro Vás dvě budu věkově starý, ale děkuji, že jste se mě zeptaly“. Znovu ta vyšší spustila, že jim na věku nezáleží a stejně se každý víkend nudí a jsou jen ve městě a nemají co dělat. Chvilku mi to vrtalo hlavou, ale pak jsem jim odpověděl „holky, já jezdím na Slapy na svoji chatu, tak kdyby Vám to nevadilo, tak za dva dny v pátek, Vás mohu vyzvednout tady v 17 hodin. No a pokud tu nebudete, tak aspoň budu vědět, že jste si dělaly srandu. Ony se usmály, koukly na sebe a souhlasně řekly „nebojte, v pět tu budeme“. Jen jsem jim odpověděl, ať si vezmou něco na převlečení na dva dny, pyžamo, zubní kartáček a v neděli kolem 18cté bychom jeli zpět do Prahy.

pozadí ženy

Rozloučil jsem se s nimi a za patnáct minut jsem už byl s nákupem doma. Sedl jsem si do křesla, ani nevybaloval nic z nákupních tašek a normálně jsem si dal panáka kořalky, kterou jsem si šetřil na horší časy. Koukal jsem na vypnutou televizi a říkal si pro sebe, jestli se mi to všechno jen nezdálo. Ten večer jsem šel brzo spát a druhý den v práci u počítače jsem přemýšlel, co tam s těmi křehotinkami budu ty dva dny dělat. Utekl další slunný den a z práce jsem spěchal domů, vysprchovat se, oholit se na tváři, v podpaží, vzít čisté prádlo a taky pomalu balit na dva dny. V pět let staré chatě jsem měl téměř všechno a fungovala parádně. Byla tam i pračka, televize, rádio, pěkná kuchyňka a koupelna s podlahovým elektrickým vytápěním. Venku gril, posezení pod pergolou a nejlepší na tom bylo, že jsem tam měl jen jedny starší sousedy, kteří tam jezdili jen někdy a převážně jen v létě. Jinak totální soukromí za vzrostlými jehličnany.

Z domu jsem vyrazil kolem 16cté hodiny, abych ještě nakoupil nějaké jídlo „na vojně jsme tomu říkali proviant“. Sebou jsem vzal i ty dva rumy a dvě Coca Coly. Koupil čokolády a sladkosti, to kdyby holky dostaly večerní mlsnou a v 16:45 jsem vylezl z obchodu, narovnal do kufru nákup a opřený stál o auto a čekal. Na hodinkách padla pátá hodina a holky nikde. No nic, asi si ze mě, ze starého pardála dělaly šprťouchlata. No, počkám ještě patnáct minut a pak pojedu. Utekly další dvě minuty a najednou vidím, jak si to holky pochodují s velkými batohy a sotva jdou. Tentokrát jsem se začal smát já. Holky odhodily batoh u pneumatik mého stojícího auta a celé zničené na mě spustily, že mají zpoždění a omlouvají se. Já jsem byl v duchu rád a jen jim odpověděl „to nevadí, já na Vás rád počkal“.

Naložil jsem jim ty dva bágly, ta vyšší si sedla vedle mě na sedadlo spolujezdce a ta menší za ní dozadu. Pustil jsem rádio, zrovna hráli nějakou písničku z Eurovision, myslím, že to byla ta polská Blanka a písnička Solo. To se mi moc líbilo, holkám taky, prý ať to dám na plno, a začaly si zpívat. Při reklamě jsem se jich zeptal, že bychom se mohli už konečně představit. Řekl jsem jim své jméno, ta vedle mě se představila jako Pavlínka a ta za ní se představila jako Nina. Na chatu k vodní nádrži Slapy jsme to měli cirka 50 minut. Holky se stále na něco vyptávaly, proč jsem sám, kolik mi je let a všechno možné. Říkal jsem jim vše po pravdě a padesát minut uběhlo docela rychle a najednou jsme byli před chatou. Holky vylítly z auta, rozzářily se jim oči, když uviděly tu novou zděnou chatku. Té mladší jsem podal klíče, aby ji šla otevřít. Pavla šla s ní a jen jsem jim řekl, ať si ji celou prohlédnou, ale ať dají pozor a nespadnou ze schodů, až polezou do horního patra.

pozadí

Já se šel věnovat vykládání nákupu a jejich batohům. Nanosil jsem všechno před chatu a za nedlouhou mi holky přišly říct, že ta chata je palác pro princezny a moc se jim líbí. Pomohly mi nanosit a vybalit jídlo do lednice, hned daly chladit rum a Coca Colu do mrazáku. Pak jsem jim řekl, že mám pro ně na večer překvapení. Ony se začaly pídit, jaké pak mám pro ně připravené to překvapení. Začal jsem se smát a ukázal na gril. Ony se začaly radovat, že už dlouho nic negrilovaly. Sebou jsem měl naložená kuřecí prsa v oleji a grilovacím koření. Nina mě prosila, ať už jdeme opékat, že strašně ráda dělá třísky na podpal a zapaluje oheň. Pavlína mě pomohla v kuchyňce připravit zeleninu, pečivo a dochucovací prostředky a za půl hodiny už byl připravený i gril.

Nina pustila něco z jejího mobilního telefonu, k tomu zapojila reprobedýnku přes bluetooth a najednou tam začala hrát jedna písnička za druhou. Maso už se krásně opékalo, příjemně vonělo a já byl v sedmém nebi. Přemýšlel jsem, co bude dál. Zeptal jsem se holek, zda už můžou alkohol. Obě dvě souhlasně kývly, že už ano. Ale i tak mě to nedalo a poprosil je, aby z toho nebyl průser, aby mi ukázaly občanky. Ony se začaly nahlas smát, a že jim to nikdo nehádá, ale opravdu jim je osmnáct let. Pavla skočila do chaty a přinesla dvě občanky. Opravdu jim bylo osmnáct. Musel jsem jim říct, že vypadají tak na šestnáct. Nemohly se přestat smát. Nina skočila do chaty pro Coca Colu a flašku rumu, která se stačila vychladit. A hned všem nalévala kotel do trojdecky.

Nina se starala o grilování masa, stála tam u grilu jen v krátkých světlých šortkách, z kterých jí lezly malé zaříznuté půlečky zadku. Asi jsem se nějak na tu její prdelku dlouze zadíval, protože na mě začala mluvit Pavla „Jindřichu, Jindro líbí se ti viď“? Koukl jsem na Pavlu a jen zakýval hlavou a řekl „moc“. Pavla se napila rumu s Colou a řekla „máme pro tebe překvapení, ale to si necháme, až se trošku opijeme“. Znovu jsem koukl na prdelku Niny a představoval jsem si, jak do ní zajíždím a střídám to s její lasturkou a vedle by na nás koukala Pavlínka a pak bychom se vystřídali. „Uf, musel jsem si dát panáka“. Nalil jsem si rum a kopl ho do sebe. Nina už začala hlásit, že je první várka masa opečená, tak kdo chce, ať si připraví talíř. Dal jsem si k tomu i kečup, hořčici, salátovou okurku, papriku a rajče, holky to samé. Spokojeně jsme dlabaly a zapíjely to Colou s rumem. Musím říct, že jsem z toho měl boule za ušima.

sexuální poloha

Pomalu se setmělo, trochu padl chlad, přece jenom ještě nebyly takové ty teploty jako o prázdninách, kdy se dalo sedět u táboráku do jedenácti večer a bez mikiny. Hodili jsme na sebe každý mikinu a další hodinu si povídali, popíjeli a jedli skvělé kuřecí na grilu. Kolem desáté už byla zima a raději se přesunuli do vyhřáté chaty. Holkám jsem řekl, ať si dají sprchu a já půjdu až po nich. První po sprše vyšla Nina, na sobě měla dlouhé bílé tričko a ponožky, prý takhle spí doma pořád. Pak po patnácti minutách vyšla Pavla, ta měla úplně stejné tričko i ponožky. Holkám jsem řekl, ať si pustí televizi, že budu za chvilku zpět. Odpověděly, že na mě počkají na sedačce. Ve sprše jsem si pořádně omyl péro, natáhl nové bílé boxerky a bavlněné tričko, a asi za deset minut jsem pomalu otevřel dveře a nestačil se divit. Holky byly do sebe zakousnuté a líbaly se jedna báseň a nádherně se tam lesbily. Obě dvě se na mě podívaly a souhlasně řekly „kde jsi tak dlouho Jindro, už na tebe tady čekáme“. Nina si roztáhla nohy od sebe, Pavlínka udělala to samé a obě dvě mi současně ukázaly své vyholené kundičky, které se blýskaly od toho, jak byly mokré.

V boxerkách mi začalo stát péro, jako nikdy předtím. Už dlouho jsem neměl ženskou v posteli a teď tu mám dvě mladé týnky, které mi ukazují své lotosové rozkvetlé květy. Sedl jsem si mezi ně a současně mě začaly líbat a osahávat po těle. Zavřel jsem na chvilku oči a užíval si horké líbání od krásných mladých náctiletých buchtiček. Nina mi svlékla obtažené boxerky a jen dodala „Wau, ty jsi dole neoholený, to mám ráda, takové chlupaté retro“. „S Pavlou občas koukáme na staré PORNO FILMY z devadesátek a oběma se nám líbí, když byli chlapi na přirození neoholení a šukali v těch starých videích mladé dívky“. Nina mi začala jemně přetahovat předkožku přes žalud a současně se přidala i Pavlínka. Ta si projela prstem kundičku a dala mi olíznout a přičichnout k prstům. Bože, taková vůně a slast její mladé komůrky. Nina si taky zajela prstem do své buchtičky, až to zamlaskalo a dala mi prst přivonět pod nos. Och, ách to byly nejsladší erotické vůně, které jsem kdy cítil.

Nina i Pavlínka si lehly naproti sobě a jen řekly „teď si nás ochutnávej, jak dlouho chceš“. Nečekal jsem ani minutu, poklekl jsem před koženkovou sedačkou a zabořil se jazykem do Niny a sál její kundí vytékající nektárek. Začala sténat, rukama si hladila její dvoječky prsa se vztyčenými bradavkami a užívala si mého lízání. Pak jsem se přesunul do Pavlínčiny štěrbinky. Ta už začala beze mě a prsty si rozdráždila svoji lasturku natolik, že se v ní ztratil můj hbitý dlouhý jazyk. Pavla měla o číslo větší prsa než Nina. Větší prsní dvorce a menší vyholený proužek na kundě. Naopak Nina byla v rozkroku hlaďounká celá, ale s větším klitorisem. Střídal jsem je v lízání po pěti minutách, z holek to teklo jak na poušti. Cítil jsem, že je ta pravá chvíle, abych do nich zabořil mého udatného principála.

žena v prádle

Holkám jsem přikázal, aby si klekly a opřely o záď sedačky. Ty si roztáhly mírně nohy od sebe a vyšpulily na mě svá pružná těla, krásně se v zádech prohnuly a jejich rodidla se tyčily do výšky. Stál jsem vedle nich a cítil jsem jejich vůni těla a hlavně kundiček. V tlustým žihadlu už mě hučelo jako v úlu. Přiblížil jsem se ke šklebličce Niny a fialový žaludem přejížděl, kolem její lesklé prcinky. A pak se to stalo, zajel jsem svou hadicí do nejteplejšího místa v její těle. Prvně to bylo jen tak na délku žaludu, po minutě tak do půlky penisu a pak až ke kořeni. Nina vzdychala a sténala. Pavlínka se na mě dívala, jak pronikám do její kamarádky a mlsně si olizovala rty a jemně se do nich kousala. Pavlínka si roztahovala půlky od sebe, a začala si zajíždět prstem střídavě do anální dírky a do broskvičky. Ách, úch ohrnoval jsem se v Nině a péro se mi plnilo krví.

Pavlínka na mě promluvila, ať už se jdu koupat i do ní, že ji má již pro mě připravenou. Vytáhl jsem čuráka z Niny a zamířil si to do Pavlínčiny komůrky. Prsty jsem roztáhl její růžové závojíčky, přiložil k její svatyni fialový žalud a zajel do ní úplně stejně jako do Niny. Pavlínka měla zcela jinou broskev. Hodně mokrou a nebyla taková úzká jako měla Nina. V kundě jí to začalo čvachtat a asi za pět minut z ní tryskaly proudy orgasmů. Ninuška si vlezla pod nás a začala jí lízat buchtičku a dlouhé stydké pysky. Z Pavlínky to už teklo jak z největšího švýcarského vodopádu. Nina měla pokropenou tvář a užívala si mokrý orgasmus, který pramenil z Pavlínčiny studánky.

Pak mě Nina i Pavlínka poprosily, že by chtěly poprvé v životě zažít anální sex, protože jej viděly jen v erotických filmech, ale zkušenosti s ním žádný nemají. Řekl jsem jim, že je potřeba jejich zadečky pořádně naolejovat. A že mám něco, po čem to dobře klouže. Holky se znovu nadrženě opřely o gauč a čekaly s vyšpulenými zadky. Já skočil do špajzky pro olivový panenský olej. Prvně jsem si natřel svého bimbajícího čuráčka a pak pomalu kapal po kapkách na jejich zadečky, a hlavně do jejich těsných panických dírek. Prstem jsem je střídavě projížděl a konečně se dostal olej i hlouběji. Nina i Pavlínka začaly znovu vzdychat. Zkusil jsem přidat dva prsty. Po chvilce se holky uvolnily a cítil jsem, že jsou připravené. Přece jen můj penis byl větších rozměrů než dva hubené prsty.

sex

Pomalu jsem kroužil žaludem kolem Pavlínčina hubeného zadečku, a aby mi prý pomohla, roztáhne si zadek od sebe. Žaludem jsem vjel do jejího roztaženého análku a opatrně jsem ji začal vláčně nabodávat. Asi po dvou minutách jsem se zabořil celým čurákem, až po kořen. Pavlínka začala hekat jak smyslů zbavená. „Ách, uf, ách, to je slast, pořádně se ve mě ohrnuj Jaromíre“. Vedle koukala Nina, která byla taky anální panna a když už jsem takhle šukal pět minut, Nina mě poprosila, že už chce taky zkusit jaké to je. Vyjel jsem pérem z Pavlínky a opatrně zkusil žaludem zajet do Niny. Ta byla tedy hodně těsná. Vůbec mi to do ní nešlo zastrčit, byla hodně stažená. Ale pak se připojila Pavlínka a pomohla jí roztáhnout půlky od sebe a znovu nakapat více olivového oleje. Za minutu jsem se v ní koupal. Nina si to užívala ještě více než Pavlínka. Ta vůbec nelenila, lehla si pod nás a začala lízat zespodu Nininu kundičku, která tekla jako italská Fontánka di Trevi. Zároveň si honila tekoucí kundu a já byl v sedmém nebi.

Deset minut mrdání Niny do análku, jí způsobilo snad pět orgasmů za sebou, všude pod ní bylo mokro. Pavlínka zaplavená kundími šťávami, už nemohla dál lízat svoji kamarádku. Vytáhl jsem svého ulepeného těšitele a začal si ho zběsile honit a svými výtrysky jsem je obě dvě postříkal. Holky se nezmohly na nic. Sperma měly všude, na kundě, ve tváři, na vlasech, na kozičkách, na břichu… Měl jsem v sobě za tu dobu nehonění nahromaděný tolik mrdky, že kdybych to měl stříknout při odběru spermatu do skleničky, ani by se to tam nevešlo.

Holky tam ležely roztažený, zničený na gauči, nic neříkaly a jen se usmívaly. Já si šel dát horkou sprchu, pak do koupelny zapadly i obě holky naráz a pomalu jsem šel uklízet tu spoušť, která po nás zůstala. Ten večer jsme usnuli docela rychle. Ráno jsem se probudil, vedle mě ještě spaly obě holky a držely se mě jako klíště. Pavlínka z pravé strany a Nina z levé strany. Odpoledne jsme si uvařili oběd, večer udělali pečené špekáčky a zopakovali si předešlý erotický večer. Řeknu Vám, že život je fajn a nikdy nevíte, kdo Vám vstoupí do cesty. Za týden jedu na chatu zas, doufám že se ke mně holky přidají. Nina mi v týdnu napsala na mobil zprávu, že mají ještě jednu kamarádku, která by chtěla jet s nimi. Uf, tak já nevím. 😀

Ještě se Vás na závěr zeptám, líbí se Vám moje erotické příběhy?

A už jste někdy navštívili YOUNG SEX WEBCAMS webstránky?

Na shledanou, čtenáři mých erotických povídek. Rsk.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup